İlkbahar ile şıklığı yakalayın

İlkbahar ile şıklığı yakalayın

2014-2015 kış sezonuna kadar, gündelik hayatta çok da fazla giymediğimiz baştan aşağı örme takımlar, bu kış bizi hem stil sahibi yapacak hem de sıcacık tutacak. Pek çok popüler markanın koleksiyonunda rastladığımız trikolarla harika kombinler yaratabilmek mümkünken, www.moda-sepeti.com "alışveriş" öncesi galeriden ilham almaya ne dersiniz?

 

Hayat Kurtaran Uzun Hırkalar

Pantolon ile kombinleyin


Eğer hava çok soğuksa uzun hırkanızı pantolonla kombinlemek çok daha iyi olur. Burada dikkat etmeniz gereken nokta pantolonunuzun yüksek bel olması. Yüksek bel pantolonun üzerine giyeceğiniz gömleği pantolonunuzun içine sokun ya da göbek hizanızda düğümleyin. Düz bir bluz giymek istiyorsanız da crop top tercih etmelisiniz. Dikkat edilecek bir diğer nokta da hırkanızı pantolonla kombinleyecekseniz kesinlikle uzun çizmelerden uzak durmalısınız!

Etek ile kombinleyin

Mini ya da midi eteklerle kullanacağınız uzun hırka ile harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Eteğinizle birlikte kullanacağınız bluz ya da gömleğiniz slim fit olmasına dikkat etin. Diğer önemli bir nokta da hırkanızı midi etekle kullanacaksanız eteğinizin hırkanızdan uzun olmamasıdır. Babet ya da postal botlarla tamamlayacağınız kombininizle harika görüneceksiniz.İlkbahar aylarında kolayca kombinleyecek şıklık  ve farklılık yaratacaksınız...

Yorumlar (0)

    Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun!

Yorum Gönder

guvenlik